DuPont ™ Corian®

  1. Sākumlapa
  2. DuPont ™ Corian®

DuPont™ Corian®

DuPont™ Corian® izgudrotājs un ražotājs ir kompānija DuPont™. DuPont™ Corian® materiāls piedāvā lieliskas dizaina iespējas un izcilus lietošanas rādītājus ilgtermiņā, gan privātajā, gan publiskajā sektorā, viesnīcās, veselības aprūpes iestādēs, pat kuģniecībā un uz ēku fasādēm. Ņemot vērā DuPont™ Corian® izcilo funkcionālo un estētisko īpašību apvienojumu, tas atrod savu pielietojumu vizuāli interesantos, radošos un ilgmūžīgos izstrādājumos. Ja jūs kaut ko spējat iztēloties, mēs, visticamāk, spēsim to izveidot no DuPont™ Corian®. DuPont™ Corian® dizaina iespējas ir gandrīz neierobežotas. DuPont™ Corian® raksturo arī augsta ķīmiskā izturība, kas ļauj to izmantot pat laboratoriju virsmām.
DuPont™ Corian® ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tam ir aptuveni 100 krāsu variācijas visfantastiskāko ideju realizācijai. Virsmai iespējams piešķirt visdažādāko pulējumu – no matēta līdz pat spīdīgam. Virsmām ar palielinātu noslodzi, piemēram, virtuves virsmām, ir ieteicams satīna (pusspīdīgs) pulējums.

Ražotāja piedāvātie materiāli ir iedalīti 7 cenu grupās, kur 1. cenu grupas materiāli ir ekonomiski izdevīgākie un attiecīgi 7. cenu grupas materiāli ir ar augstākām izmaksām.

1. Cenu grupas materiāli

2. Cenu grupas materiāli

3. Cenu grupas materiāli

5. Cenu grupas materiāli

6. Cenu grupas materiāli

7. Cenu grupas materiāli

* Šis ir tumšs, stipri pigmentēts dekors. Skrāpējumi un putekļi uz tā ir vairāk redzami, nekā uz gaišākiem, teksturētiem dekoriem. Šos dekorus nav ieteicams izmantot vietās, kur virsma tiek intensīvi lietota (piem. virtuves darba virsmām), skrāpējumiem netiek piemēroti noteikumi par
garantijas apkopi.

** Dekors ar rakstu, savienojuma vietas var būt redzamas.

*** Dekoram ir metālisks perlamutrs virspusē. Materiāla savienojuma vietās perlamutrs var būt
mazāk, vai nebūt. Metāliskajam perlamutram ir ieklāšanas virziens, un atkarībā no gaismas krišanas leņķa, iespējams, gatavā izstrādājumā varēs redzēt līmētos materiāla gabalus.

**** Puscaurspīdīgs dekors. Var tikt izgaismots. Var būt redzama apakškonstrukcija. Šuvju vietas var būt redzamas. Pie locīšanas var mainīt toni.