DuPont™ Corian®

  1. Sākumlapa
  2. DuPont™ Corian®

DuPont™ Corian®

DuPont™ Corian® izgudrotājs un ražotājs ir kompānija DuPont™. DuPont™ Corian® materiāls piedāvā lieliskas dizaina iespējas un izcilus lietošanas rādītājus ilgtermiņā, gan privātajā, gan publiskajā sektorā, viesnīcās, veselības aprūpes iestādēs, pat kuģniecībā un uz ēku fasādēm. Ņemot vērā DuPont™ Corian® izcilo funkcionālo un estētisko īpašību apvienojumu, tas atrod savu pielietojumu vizuāli interesantos, radošos un ilgmūžīgos izstrādājumos. Ja jūs kaut ko spējat iztēloties, mēs, visticamāk, spēsim to izveidot no DuPont™ Corian®. DuPont™ Corian® dizaina iespējas ir gandrīz neierobežotas. DuPont™ Corian® raksturo arī augsta ķīmiskā izturība, kas ļauj to izmantot pat laboratoriju virsmām.
DuPont™ Corian® ir kvalitatīvs dabīgo minerālu un akrila polimēra maisījums. Tam ir aptuveni 100 krāsu variācijas visfantastiskāko ideju realizācijai. Virsmai iespējams piešķirt visdažādāko pulējumu – no matēta līdz pat spīdīgam. Virsmām ar palielinātu noslodzi, piemēram, virtuves virsmām, ir ieteicams satīna (pusspīdīgs) pulējums.

Ražotāja piedāvātie materiāli ir iedalīti 7 cenu grupās, kur 1. cenu grupas materiāli ir ekonomiski izdevīgākie un attiecīgi 7. cenu grupas materiāli ir ar augstākām izmaksām.

1. Cenu grupas materiāli

2. Cenu grupas materiāli

3. Cenu grupas materiāli

5. Cenu grupas materiāli

6. Cenu grupas materiāli

7. Cenu grupas materiāli

Izvēlne