Kuģu interjeriem

  1. Sākumlapa
  2. Kuģu interjeriem

Mākslīgais akmens kuģu interjeros

Izvēloties doties kruīzā, cerat gūt patīkamas emocijas visa brauciena garumā, nevis vienkārši nokļūt no punkta A uz punktu B. Tāpēc kruīza kuģu interjeram ir jābūt elpu aizraujošam!

Kruīza kuģu interjera nozare ir ļoti specifiska un prasīga. Mākslīgais akmens ir viens no materiāliem, ko sertificējusi IMO (International Maritime Organization). No mākslīgā akmens izgatavo ne tikai greznus interjerus, bet arī higiēnas prasībām atbilstošas virsmas ēdināšanas, bāru un restorānu klājam, kur vienā materiālā – mākslīgajā akmenī – ir apvienotas daudzas priekšrocības, ko nesniedz citi materiāli. Var izveidot jebkura izmēra, jebkura dizaina monolītu virsmu vai leti, turklāt šie izstrādājumi atbilst arī ugunsdrošības normām.

Bāra galdus iespējams izgatavot tā, lai, kuģim šūpojoties lielajos viļņos, izlijušais alus paliktu uz galda un nelītu zemē – to nodrošina speciāls paaugstinājums gar galda malu.
Mākslīgais akmens ir piemērots kompaktajām kajīšu tualetēm – ir iespējams izveidot katram kuģim unikālu dizainu – gan virsmai, gan izlietnei, turklāt tā, lai tas miniatūrajā telpā būtu ērti lietojams. Tas ir ideāli piemērots arī augstas intensitātes slodzēm, piemēram sabiedriskajās tualetēs vai citās telpās, kur liela cilvēku plūsma.

Mākslīgais akmens ir populārs kuģu interjeros tā funkcionalitātes un izskata unikālās kombinācijas dēļ. Mākslīgais akmens ir loģiskākā izvēle vietām ar paaugstinātu mitrumu, UV staru ietekmi, agresīvu vidi, sālsūdeni un intensīvu lietojumu. Mākslīgais akmens kā virsmu materiāls var tikt izmantots uz jahtām, kruīza kuģiem, prāmjiem, okeāna laineriem, jūras platformām – visur, kur nepieciešams kvalitātes, izturības, funkcionalitātes un gaumīga dizaina apvienojums. Kaut arī kuģos parasti nav daudz telpas un to konfigurācija ir sarežģīta, mākslīgais akmens spēs pielāgoties jebkurām formām.

Kuģu interjeriem2 1024x683
Virtuvju virsmas Kuģu un Jahtu interjeriem
Kuģu interjeriem2

Izmantojot mākslīgo akmeni kuģu interjeros, tam izceļamas šādas īpašības:

  • mākslīgā akmens izmantošanu kuģu un jahtu interjeros ir sertificējusi “IMO” (International Maritime Organization);
  • mākslīgajam akmenim piemīt lieliska laikapstākļu un UV staru ietekmes izturība;
  • mākslīgais akmens ir ūdensizturīgs (ieskaitot sālsūdeni);
  • mākslīgais akmens ir neporains un izstrādājums ir monolīts, kas nodrošina vieglu tīrīšanu, šķidrumu un vielu neiesūkšanos virsmā;
  • mākslīgais akmens ir viendabīgs visā biezumā, lietošanas laikā tas nemainīs krāsu, nenobružāsies;
  • mākslīgais akmens ir izturīgs pret ikdienas nolietojumu, tas gadu desmitiem kalpo nevainojami un saglabā lielisku izskatu.
  • mākslīgajam akmenim ir augsta ugunsdrošība;
  • mākslīgais akmens ir silts un patīkams pieskaroties.