Izlietnes no mākslīgā akmens

Izvēloties pareizo izlietni jūsu virtuvei vai vannasistabai, noteikti jāņem vērā tās piemērotība tieši jūsu ikdienas vajadzībām un dzīves stilam. Lūdzu ņemiet vērā arī virtuves vai vannasistabas interjeru un darba virsmas izmērus. Vai telpa ir tradicionāla vai mūsdienīga?
Virsma var būt vienā krāsā ar izlietni, vai arī varat izvēlēties dažādas krāsas, akcentējot interjeru.

Izlietne no mākslīgā akmens piedāvā tādas priekšrocības kā:

  • tīrīšanai izmantojami ikdienā mājsaimniecībā atrodami līdzekļi;
  • izlietne var būt jebkuras formas un izmēra;
  • virsma un izlietne no mākslīgā akmens būs monolīts izstrādājums, kas atvieglos virsmas tīrīšanu un novērsīs netīrumu iekļūšanu savienojuma vietās.

Standarta virtuves izlietnes

KORTE.LV, pamatojoties uz ilgstošu pieredzi, klientu dažādajām prasībām un tipveida virtuves mēbeļu izmēriem, ir izstrādājis standarta virtuves izlietņu modeļus. Pieejamas dažādas sērijas: S – izlietnes ar stūra rādiusu R80, K – izlietnes ar stūru rādiusu R10, D – apaļās izlietnes. Šobrīd piedāvājam 24 dažādu formu un izmēru standartizētas virtuves izlietnes. Ja jūs labprāt darbojaties virtuvē un traukus mazgājat ar rokām, tad iesakām izvēlēties lielāka izmēra izlietni, bet, ja pārsvarā traukus mazgājat trauku mašīnā, tad piemērotāka būs vidēja izmēra izlietne.

Standarta virtuves izlietnes ar metāla dibenu

Apvienojot divu atšķirīgu materiālu labākās īpašības, Korte.lv piedāvā mākslīgā akmens virtuves izlietnes ar metāla dibenu – Combo sēriju. Mākslīgais akmens, nemanāmi savienots ar virsmu, nodrošina vieglu kopšanu, nerūsējošais tērauds dod dzelžainu pārliecību par izlietnes spēju turēties pretim praktiski jebkurai mehāniskai un temperatūras noslodzei.

Standarta vannasistabas izlietnes

Esam izstrādājuši standarta vannasistabas izlietņu modeļus, kuri der vairumā gadījumu. Izlietnes tiek ielīmētas virsmā bez redzamām šuvēm, izlietnes atrašanās vietu virsmā var variēt atkarībā no dizaina un tehniskajām vajadzībām. Šobrīd piedāvājam 26 dažādu formu un izmēru standartizētas vannasistabas izlietnes.

Izlietnes medicīnai

Ņemot vērā ārstniecības iestāžu darba specifiku un mākslīgā akmens īpašības, Korte.lv ir izveidojusi speciāla dizaina medicīnas iestādēm paredzētas izlietnes, kuru priekšrocība ir lēzenās formas, kas padara to tīrīšanu vēl vienkāršāku. Izlietnes var būt uzstādītas atsevišķi, gan arī savienotas blokos. Izlietņu bloki var tikt izgatavoti dažādos izmēros, ar aizmugures un sānu paneļiem.

 

Nestandarta izlietnes

Mākslīgā akmens plašā krāsu palete un bezšuvju savienojumu tehnoloģija dod iespējas izveidot visdrosmīgākās jūsu izsapņotās dizaina idejas.
Mākslīgais akmens, funkcionāli kalpojot ikdienas vajadzībām, gaida brīžus, kad tam pieskarsies mākslinieki un drosmīgie, lai mestu izaicinājumu standartiem un dogmām.

  • null

    Nestandarta izlietne

    Unikālu dizainu izstrādes iespējas

Izvēlne